Czarter jachtów motorowych - wynajem motorówki Mazury

Szybkie jachty motorowe

Jeśli szukasz inspiracji na spędzenie nadchodzącego urlopu, chcesz wypocząć i oderwać się od codzienności - podpowiadamy że doskonałym pomysłem jest czarter łodzi motorowych. Mazury - idealnym miejscem do jego realizacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szybkie jachty motorowe to coś dla osób lubiących adrenalinę i wiatr we włosach. Przeżyj fantastyczną przygodę na Mazurach! Nasza firma proponuje czarter jachtów motorowych na Mazurach od 12 lat, dlatego wiemy z jakich łodzi są najbardziej zadowoleni nasi klienci.

Oferujemy TRZY typy kabinowych jachtów motorowych:

Wynajem motorówki AM 555 to propozycja dla osób które szukają niedużego, kabinowego jachtu motorowego z dwiema kojami sypialnymi. Jacht można wyczarterować już od 1 dnia w cenie 600zł/doba. Dodatkowo za niedużą dopłatą można wynająć narty wodne i spróbować swoich sił w tym dającym ogromną satysfakcję sporcie.  Wynajem motorówki z zaburtowym silnikiem o mocy 115KM to świetna alternatywa dla wszystkich ceniących szybką jazdę w kameralnej atmosferze.

W naszej ofercie proponujemy także czarter jachtów motorowych typu GALIA 777. Jest to większy, luksusowy jacht, na którym może pływać nawet 6 osób (4 miejsca do spania), na jachcie jest obszerny salon połączony z kambuzem oraz toaleta z chemicznym WC. Czarter jachtów motorowych typu Galia 777 jest świetnym pomysłem na spędzenie urlopu na wodzie. Motorówka wyposażona jest w silnik o mocy 270KM. Posiada duży, odkryty kokpit z wygodnymi siedzeniami dla sternika i załogi. Koszt wynajęcia tego jachtu - 800zł/doba.

Najlepszym rozwiązaniem dla początkujących motorowodniaków jest czarter małego jachtu motorowego z silnikiem o niższej mocy. Proponujemy Państwu wynajem motorówki z silnikiem o mocy 60 KM - TEXAS 490. Jacht z powodzeniem sprawdzi się podczas uprawiania sportów wodnych i wypoczynku na Mazurach. Proponowana motorówka ma zamykaną kabinę sypialną dla 2 osób. 

Jeśli interesuje Państwa urlop na sportowym, szybkim jachcie w otoczeniu pięknej przyrody to nasza oferta na czarter łodzi motorowych Mazury jest dla Was - zapraszamy!
 


Wynajem motorówki – AM 555  

Możesz skorzystać z oferty rejs motorówką lub przejażdżka motorówką na Mazurach. Oferujemy też wynajem motorówki na weekend.
Do prowadzenia jachtu motorowego wymagany jest paten sternika motorowodnego. Jeśli nie posiadacie Państwo uprawnień możemy Państwa skontaktować z doświadczonym sternikiem, który poprowadzi jacht za Was, w mailu proszę pytać o czarter motorówki ze sternikiem.

Kontakt

biuro@topikoczarter.pl

725 777 277